Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Izbica | ||||
Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy |
Od poniedziałku do piątku |
05:30 | 06:20ABS$ | 16:20C |
Objaśnienia: | ||
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
A | – | kurs z pominięciem: Żoruchowo wieś |
B | – | kurs przez: Będzichowo |
C | – | kurs do: Główczyce Ciemińska |
S | – | kurs przez: Słupsk, Hala Gryfia >> Słupsk, Os. Niepodległości |
Rozkład jazdy ważny od: 01.09.2022 do: 01.11.2022 |
Trasownik Light |