| Przystanek: | Izbica | Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy | Od poniedziałku do piątku |
Objaśnienia: | | | | | | | | | | | | | | | | $ | – | kursuje w dni nauki szkolnej | A | – | kurs z pominięciem: Żoruchowo wieś | B | – | kurs przez: Będzichowo | C | – | kurs do: Główczyce Ciemińska | S | – | kurs przez: Słupsk, Hala Gryfia >> Słupsk, Os. Niepodległości |
| Rozkład jazdy ważny od: 01.09.2022 do: 01.11.2022 |
|