Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Wrzeście, Szkoła | ||||
Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy |
Od poniedziałku do piątku |
06:13 | 07:08S$ | 07:08H | 07:13S$ | 07:44 | 09:13 |
10:48 | 12:33 | 14:43 | 15:33$ | 16:35 | 18:48m |
19:45m | 20:35m |
Soboty |
06:48 | 09:28 | 12:03 | 14:23 | 16:03 | 17:30 |
18:48m | 20:35m |
Niedziele i święta |
09:28 | 12:03 | 14:43 | 18:48m |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
S | – | kurs przez: Słupsk, Hala Gryfia >> Słupsk, Os. Niepodległości |
Rozkład jazdy ważny od: 01.01.2022 do: 31.08.2022 |
Trasownik Light |