Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Damnica, Leśniczówka | |
Kierunek: | Główczyce |
Od poniedziałku do piątku |
600 700 830 1000 1150 1300A$ 1400 1500 1600A 1710A 1840AHm 56A$m 2040m |
Soboty |
700 930 1135 1400 1600A 1840m 2040m |
Niedziele i święta |
1000 1300 1710 |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
A | – | kurs przez: Łojewo >> Świtały |
Rozkład jazdy ważny od: 17.05.2021 do: 17.07.2022 |
Trasownik Light |