Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Damnica, Leśniczówka | ||||
Kierunek: | Główczyce |
Od poniedziałku do piątku |
06:00 | 07:00 | 08:30 | 10:00 | 11:50 | 13:00A$ |
14:00 | 15:00 | 16:00A | 17:10A | 18:40AHm | 18:56A$m |
20:40m |
Soboty |
07:00 | 09:30 | 11:35 | 14:00 | 16:00A | 18:40m |
20:40m |
Niedziele i święta |
10:00 | 13:00 | 17:10 |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
A | – | kurs przez: Łojewo >> Świtały |
Rozkład jazdy ważny od: 17.05.2021 do: 17.07.2022 |
Trasownik Light |