Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Słupsk, Os. Niepodległości | ||||
Kierunek: | Kobylnica, Centrum Handlowe |
Dni robocze, soboty, niedziele handlowe |
09:51 | 10:11 | 11:11 | 12:11 | 12:416 | 13:11 |
13:416 | 14:11 | 15:11 | 15:415 | 16:11 | 16:415 |
Objaśnienia: | ||
5 | – | kursuje w piątki |
6 | – | kursuje w soboty |
Linia organizowana przez centrum handlowe - bezpłatna dla pasażerów. Nie kursuje w dniach zamknięcia centrum handlowego oraz: 1, 6 I, I i II dzień Wielkanocy, 1 i 3 V, Zielone Świątki, Boże Ciało, 15 VIII, 1 i 11 XI, 25 i 26 XII |
Rozkład jazdy ważny od: 01.04.2020 do: 31.07.2022 |
Trasownik Light |