Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Słupsk, Hala Gryfia | ||||||||
Kierunek: | Ustka, Kolorowa - Działki |
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt |
06:22 | 07:22 | 08:22 | 09:22 | 10:22 | 11:22 |
12:22 | 13:22 | 14:22 | 15:22 | 16:22 | 17:22 |
18:22 | 19:22m | 20:22m | 21:22m |
Soboty, oprócz świąt |
06:22 | 07:22 | 08:22 | 09:22 | 10:22 | 11:22 |
12:22 | 13:22 | 14:22 | 15:22 | 16:22 | 17:22 |
18:22 | 19:22m | 20:22# | 21:22m |
Niedziele i święta |
07:22 | 08:22# | 09:22 | 10:22# | 11:22 | 12:22# |
13:22 | 14:22# | 15:22 | 16:22# | 17:22 | 18:22# |
19:22m | 20:22# | 21:22m |
Objaśnienia: | ||
# | – | kursuje w okresie od 1 maja do 30 września |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
00:00 - kurs wykonywany pojazdem niskopodłogowym |
Strefy taryfowe:
|
Rozkład jazdy ważny od: 01.05.2022 do: 30.06.2022 |
Trasownik Light |