Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Słupsk, Bałtycka - Wiadukt | ||||||||
Kierunek: | Ustka, Kolorowa - Działki |
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt |
05:35 | 06:35 | 07:35 | 08:35 | 09:35 | 10:35 |
11:35 | 12:35 | 13:35 | 14:35 | 15:35 | 16:35 |
17:35 | 18:35 | 19:35m | 20:35m | 21:35m |
Soboty, oprócz świąt |
05:35 | 06:35 | 07:35 | 08:35 | 09:35 | 10:35 |
11:35 | 12:35 | 13:35 | 14:35 | 15:35 | 16:35 |
17:35 | 18:35 | 19:35m | 20:35# | 21:35m |
Niedziele i święta |
07:35 | 08:35# | 09:35 | 10:35# | 11:35 | 12:35# |
13:35 | 14:35# | 15:35 | 16:35# | 17:35 | 18:35# |
19:35m | 20:35# | 21:35m |
Objaśnienia: | ||
# | – | kursuje w okresie od 1 maja do 30 września |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
00:00 - kurs wykonywany pojazdem niskopodłogowym |
Strefy taryfowe:
|
Rozkład jazdy ważny od: 01.05.2022 do: 30.06.2022 |
Trasownik Light |