Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Siemianice,Spacerowa | |
Kierunek: | Rowy, Centrum |
Codziennie |
750# 950# 1150# 1350# 1550# 1750# 1950# |
Objaśnienia: | ||
# | – | kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych |
Rozkład jazdy ważny od: 01.07.2022 do: 31.07.2022 |
Trasownik Light |