109
Przystanek:
Słupsk, Poznańska -UKS
Kierunek:
Słupsk, Dworzec Kolejowy
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt
7
21
S
14
21
16
21
Objaśnienia:
S
–
kurs przez: Słupsk, Hala Gryfia >> Słupsk, Os.Niepodległości
Rozkład jazdy ważny od:
01.09.2021
do:
26.06.2022
Trasownik Light