109
Przystanek:
Kobylnica, Szkoła
Kierunek:
Słupsk, Dworzec Kolejowy
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt
7
19
S
14
19
16
19
Objaśnienia:
S
–
kurs przez: Słupsk, Hala Gryfia >> Słupsk, Os.Niepodległości
Rozkład jazdy ważny od:
01.09.2021
do:
26.06.2022
Trasownik Light