Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Łosino , Radosna | |
Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy |
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt |
717S 1417 1617 |
Objaśnienia: | ||
S | – | kurs przez: Słupsk, Hala Gryfia >> Słupsk, Os.Niepodległości |
Rozkład jazdy ważny od: 01.09.2021 do: 26.06.2022 |
Trasownik Light |