Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Sławno, Witosa 01 | ||||
Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy |
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt |
05:52W | 06:52WN | 07:10$ | 07:47WN$ | 08:42 | 11:47WN |
13:57WN | 15:27WN | 16:42$ | 19:32$ |
Soboty, oprócz świąt |
11:47WN | 15:27WN |
Objaśnienia: | ||
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
N | – | kurs przez: Noskowo 02 |
W | – | kurs przez: Wrześnica I >> Wrześnica, II |
Rozkład jazdy ważny od: 05.07.2021 do: 24.09.2023 |
Trasownik Light |