Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Płaszewo | ||||
Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy |
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt |
07:10AKHe | 08:43 |
Objaśnienia: | ||
e | – | nie kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych |
A | – | kurs z pominięciem: Żelki, Żelkówko, Luboń |
H | – | kurs przez: Słupsk, Hala Gryfia >> Słupsk, Os. Niepodległości |
K | – | kurs przez: Kruszyna |
Rozkład jazdy ważny od: 01.01.2023 do: 24.09.2023 |
Trasownik Light |