Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Słupsk, Lutosławskiego | ||||
Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy |
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt |
07:32Re | 07:36He | 09:22 | 15:26 | 16:51e |
Objaśnienia: | ||
e | – | nie kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych |
H | – | kurs przez: Słupsk, Hala Gryfia >> Słupsk, Os. Niepodległości |
R | – | kurs przez: Redzikowo |
Rozkład jazdy ważny od: 01.01.2023 do: 24.09.2023 |
Trasownik Light |