| Przystanek: | Łosino, Wichrowa | Kierunek: | Kwakowo | Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt |
Objaśnienia: | | | | | | | | | | | | | | | e | – | nie kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych | A | – | kurs przez: Płaszewo, skrzyżowanie >> Płaszewo | B | – | kurs przez: Lubuń I >> Lulemino | K | – | kurs z pominięciem: Kwakowo | L | – | kurs przez: Lulemino >> Kruszyna | P | – | kurs do: Płaszewo | U | – | kurs do: Lulemino | W | – | kurs do: Kwakowo |
| Rozkład jazdy ważny od: 01.01.2023 do: 24.09.2023 |
|