Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Zajączkowo | ||||
Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy |
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt |
07:20SUe | 07:24He | 07:34# | 09:10 | 15:14 | 16:39e |
Objaśnienia: | ||
# | – | kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych |
e | – | nie kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych |
H | – | kurs przez: Słupsk, Hala Gryfia >> Słupsk, Os. Niepodległości |
S | – | kurs z pominięciem: Słupsk, Jaracza |
U | – | kurs przez: Słupsk,Zamek >> Słupsk,Jagiełły |
Rozkład jazdy ważny od: 27.06.2022 do: 31.12.2022 |
Trasownik Light |