| Przystanek: | Łojewo | Kierunek: | Świtały | Od poniedziałku do piątku |
Objaśnienia: | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej | $ | – | kursuje w dni nauki szkolnej | S | – | kurs przez: Słupsk, Hala Gryfia >> Słupsk, Os.Niepodległości |
| Rozkład jazdy ważny od: 01.09.2022 do: 31.07.2023 |
|