Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Wielogłowy, skrzyżowanie | ||||
Kierunek: | Główczyce |
Od poniedziałku do piątku |
05:47 | 06:47 | 08:17 | 09:32 | 11:27 | 12:47T$ |
13:47 | 14:47T | 15:47T | 16:57T | 18:27Tm | 20:27m |
Soboty |
06:47 | 09:17 | 11:22 | 13:47 | 15:47T | 18:27m |
20:27m |
Niedziele i święta |
09:32 | 12:47 | 16:57 |
Objaśnienia: | ||
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
T | – | kurs przez: Łojewo >> Świtały |
Rozkład jazdy ważny od: 01.09.2022 do: 31.07.2023 |
Trasownik Light |