Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Wielka Wieś | ||||
Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy |
Od poniedziałku do piątku |
05:28T | 06:38TH | 06:38TS$ | 07:38T | 09:08T | 10:23 |
12:23 | 13:43$ | 14:43 | 15:43 | 16:43 | 17:53 |
19:33m |
Soboty |
05:28T | 07:38 | 10:08 | 12:08 | 14:43 | 16:43 |
19:33m |
Niedziele i święta |
10:23 | 15:43 | 17:53 |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
S | – | kurs przez: Słupsk, Hala Gryfia >> Słupsk, Os.Niepodległości |
T | – | kurs przez: Łojewo >> Świtały |
Rozkład jazdy ważny od: 01.09.2022 do: 31.07.2023 |
Trasownik Light |