105
Przystanek:
Słupsk, Garncarska - Wiejska
Kierunek:
Główczyce
Od poniedziałku do piątku
5
40
6
40
8
10
9
25
11
20
12
40
T
$
13
40
14
40
T
15
40
T
16
50
T
18
20
T
m
20
20
m
Soboty
6
40
9
10
11
15
13
40
15
40
T
18
20
m
20
20
m
Niedziele i święta
9
25
12
40
16
50
Objaśnienia:
m
–
nie kursuje 24 i 31 XII
$
–
kursuje w dni nauki szkolnej
T
–
kurs przez: Łojewo >> Świtały
Rozkład jazdy ważny od:
01.09.2022
do:
31.07.2023
Trasownik Light