Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Słupsk, Jagiełły | ||||
Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy |
Od poniedziałku do piątku |
06:05 | 07:15H | 07:15S$ | 08:15 | 09:45 | 10:56 |
12:56 | 14:16$ | 15:16 | 16:16 | 17:16 | 18:26 |
20:06m |
Soboty |
06:05 | 08:11 | 10:41 | 12:41 | 15:16 | 17:16 |
20:06m |
Niedziele i święta |
10:56 | 16:16 | 18:26 |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
S | – | kurs przez: Słupsk, Hala Gryfia >> Słupsk, Os.Niepodległości |
Rozkład jazdy ważny od: 01.09.2022 do: 31.07.2023 |
Trasownik Light |