Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Słupsk, Gdańska - Gimnazjum | ||||
Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy |
Od poniedziałku do piątku |
06:03 | 07:13H | 07:13S$ | 08:13 | 09:43 | 10:54 |
12:54 | 14:14$ | 15:14 | 16:14 | 17:14 | 18:24 |
20:04m |
Soboty |
06:03 | 08:09 | 10:39 | 12:39 | 15:14 | 17:14 |
20:04m |
Niedziele i święta |
10:54 | 16:14 | 18:24 |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
S | – | kurs przez: Słupsk, Hala Gryfia >> Słupsk, Os.Niepodległości |
Rozkład jazdy ważny od: 01.09.2022 do: 31.07.2023 |
Trasownik Light |