105
Przystanek:
Główczyce, Stacja paliw
Kierunek:
Główczyce
Od poniedziałku do piątku
6
15
7
15
8
45
10
00
11
55
13
19
$
14
15
15
19
16
19
17
29
18
59
m
20
55
m
Soboty
7
15
9
45
11
50
14
15
16
19
18
55
m
20
55
m
Niedziele i święta
10
00
13
15
17
25
Objaśnienia:
m
–
nie kursuje 24 i 31 XII
$
–
kursuje w dni nauki szkolnej
Rozkład jazdy ważny od:
01.09.2022
do:
31.07.2023
Trasownik Light