Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Redzikowo, Osiedle | ||||
Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy |
Od poniedziałku do piątku |
05:59 | 07:09H | 07:09S$ | 08:09 | 09:39 | 10:50 |
12:50 | 14:10$ | 15:10 | 16:10 | 17:10 | 18:20 |
20:00m |
Soboty |
05:59 | 08:05 | 10:35 | 12:35 | 15:10 | 17:10 |
20:00m |
Niedziele i święta |
10:50 | 16:10 | 18:20 |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
S | – | kurs przez: Słupsk, Hala Gryfia >> Słupsk, Os.Niepodległości |
Rozkład jazdy ważny od: 01.09.2022 do: 31.07.2023 |
Trasownik Light |