Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Redzikowo, Szkoła | ||||
Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy |
Od poniedziałku do piątku |
05:58 | 07:08H | 07:08S$ | 08:08 | 09:38 | 10:49 |
12:49 | 14:09$ | 15:09 | 16:09 | 17:09 | 18:19 |
19:59m |
Soboty |
05:58 | 08:04 | 10:34 | 12:34 | 15:09 | 17:09 |
19:59m |
Niedziele i święta |
10:49 | 16:09 | 18:19 |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
S | – | kurs przez: Słupsk, Hala Gryfia >> Słupsk, Os.Niepodległości |
Rozkład jazdy ważny od: 01.09.2022 do: 31.07.2023 |
Trasownik Light |