Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Łojewo | ||||
Kierunek: | Główczyce |
Od poniedziałku do piątku |
06:07 | 07:07 | 08:37 | 09:52 | 11:47 | 13:11$ |
14:07 | 15:11 | 16:11 | 17:21 | 18:51m | 20:47m |
Soboty |
07:07 | 09:37 | 11:42 | 14:07 | 16:11 | 18:47m |
20:47m |
Niedziele i święta |
09:52 | 13:07 | 17:17 |
Objaśnienia: | ||
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
Rozkład jazdy ważny od: 01.09.2022 do: 31.07.2023 |
Trasownik Light |