Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Świtały | ||||
Kierunek: | Główczyce |
Od poniedziałku do piątku |
13:09$ | 15:09 | 16:09 | 17:19 | 18:49m |
Soboty |
16:09 |
Objaśnienia: | ||
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
Rozkład jazdy ważny od: 01.09.2022 do: 31.07.2023 |
Trasownik Light |