105
Przystanek:
Słupsk, Jana Pawła
Kierunek:
Główczyce
Od poniedziałku do piątku
5
38
6
38
8
08
9
23
11
18
12
38
T
$
13
38
14
38
T
15
38
T
16
48
T
18
18
T
m
20
18
m
Soboty
6
38
9
08
11
13
13
38
15
38
T
18
18
m
20
18
m
Niedziele i święta
9
23
12
38
16
48
Objaśnienia:
m
–
nie kursuje 24 i 31 XII
$
–
kursuje w dni nauki szkolnej
T
–
kurs przez: Łojewo >> Świtały
Rozkład jazdy ważny od:
01.09.2022
do:
31.07.2023
Trasownik Light