105
Przystanek:
Damno, Szkoła
Kierunek:
Główczyce
Od poniedziałku do piątku
6
03
7
03
8
33
9
48
11
43
13
03
T
$
14
03
15
03
T
16
03
T
17
13
T
18
43
T
m
20
43
m
Soboty
7
03
9
33
11
38
14
03
16
03
T
18
43
m
20
43
m
Niedziele i święta
9
48
13
03
17
13
Objaśnienia:
m
–
nie kursuje 24 i 31 XII
$
–
kursuje w dni nauki szkolnej
T
–
kurs przez: Łojewo >> Świtały
Rozkład jazdy ważny od:
01.09.2022
do:
31.07.2023
Trasownik Light