Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Karżniczka | ||||
Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy |
Od poniedziałku do piątku |
05:47 | 06:57H | 06:57S$ | 07:57 | 09:27 | 10:38 |
12:38 | 13:58$ | 14:58 | 15:58 | 16:58 | 18:08 |
19:48m |
Soboty |
05:47 | 07:53 | 10:23 | 12:23 | 14:58 | 16:58 |
19:48m |
Niedziele i święta |
10:38 | 15:58 | 18:08 |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
S | – | kurs przez: Słupsk, Hala Gryfia >> Słupsk, Os.Niepodległości |
Rozkład jazdy ważny od: 01.09.2022 do: 31.07.2023 |
Trasownik Light |