Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Damno, Szkoła | ||||
Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy |
Od poniedziałku do piątku |
05:39 | 06:49H | 06:49S$ | 07:49 | 09:19 | 10:30 |
12:30 | 13:50$ | 14:50 | 15:50 | 16:50 | 18:00 |
19:40m |
Soboty |
05:39 | 07:45 | 10:15 | 12:15 | 14:50 | 16:50 |
19:40m |
Niedziele i święta |
10:30 | 15:50 | 18:00 |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
S | – | kurs przez: Słupsk, Hala Gryfia >> Słupsk, Os.Niepodległości |
Rozkład jazdy ważny od: 01.09.2022 do: 31.07.2023 |
Trasownik Light |