Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Mianowice I | ||||
Kierunek: | Główczyce |
Od poniedziałku do piątku |
05:52 | 06:52 | 08:22 | 09:37 | 11:32 | 12:52T$ |
13:52 | 14:52T | 15:52T | 17:02T | 18:32Tm | 20:32m |
Soboty |
06:52 | 09:22 | 11:27 | 13:52 | 15:52T | 18:32m |
20:32m |
Niedziele i święta |
09:37 | 12:52 | 17:02 |
Objaśnienia: | ||
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
T | – | kurs przez: Łojewo >> Świtały |
Rozkład jazdy ważny od: 01.09.2022 do: 31.07.2023 |
Trasownik Light |