105
Przystanek:
Mianowice I
Kierunek:
Główczyce
Od poniedziałku do piątku
5
52
6
52
8
22
9
37
11
32
12
52
T
$
13
52
14
52
T
15
52
T
17
02
T
18
32
T
m
20
32
m
Soboty
6
52
9
22
11
27
13
52
15
52
T
18
32
m
20
32
m
Niedziele i święta
9
37
12
52
17
02
Objaśnienia:
m
–
nie kursuje 24 i 31 XII
$
–
kursuje w dni nauki szkolnej
T
–
kurs przez: Łojewo >> Świtały
Rozkład jazdy ważny od:
01.09.2022
do:
31.07.2023
Trasownik Light