105
Przystanek:
Mianowice
Kierunek:
Główczyce
Od poniedziałku do piątku
5
51
6
51
8
21
9
36
11
31
12
51
T
$
13
51
14
51
T
15
51
T
17
01
T
18
31
T
m
20
31
m
Soboty
6
51
9
21
11
26
13
51
15
51
T
18
31
m
20
31
m
Niedziele i święta
9
36
12
51
17
01
Objaśnienia:
m
–
nie kursuje 24 i 31 XII
$
–
kursuje w dni nauki szkolnej
T
–
kurs przez: Łojewo >> Świtały
Rozkład jazdy ważny od:
01.09.2022
do:
31.07.2023
Trasownik Light