Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy | |
Kierunek: | Główczyce |
Od poniedziałku do piątku |
535 635 805 920 1115 1235T$ 1335 1435T 1535T 1645T 1815Tm 2015m |
Soboty |
635 905 1110 1335 1535T 1815m 2015m |
Niedziele i święta |
920 1235 1645 |
Objaśnienia: | ||
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
T | – | kurs przez: Łojewo >> Świtały |
Rozkład jazdy ważny od: 01.09.2022 do: 31.07.2023 |
Trasownik Light |