105
Przystanek:
Sąborze I
Kierunek:
Główczyce
Od poniedziałku do piątku
5
50
6
50
8
20
9
35
11
30
12
50
A
$
13
50
14
50
15
50
A
17
00
A
18
30
A
m
20
30
m
Soboty
6
50
9
20
11
25
13
50
15
50
A
18
30
m
20
30
m
Niedziele i święta
9
35
12
50
17
00
Objaśnienia:
m
–
nie kursuje 24 i 31 XII
$
–
kursuje w dni nauki szkolnej
A
–
kurs przez: Łojewo >> Świtały
Rozkład jazdy ważny od:
18.07.2022
do:
31.08.2022
Trasownik Light