105
Przystanek:
Wielogłowy, skrzyżowanie
Kierunek:
Główczyce
Od poniedziałku do piątku
5
47
6
47
8
17
9
32
11
27
12
47
A
$
13
47
14
47
15
47
A
16
57
A
18
27
A
m
20
27
m
Soboty
6
47
9
17
11
22
13
47
15
47
A
18
27
m
20
27
m
Niedziele i święta
9
32
12
47
16
57
Objaśnienia:
m
–
nie kursuje 24 i 31 XII
$
–
kursuje w dni nauki szkolnej
A
–
kurs przez: Łojewo >> Świtały
Rozkład jazdy ważny od:
18.07.2022
do:
31.08.2022
Trasownik Light