Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Redzikowo, Wiadukt | ||||
Kierunek: | Główczyce |
Od poniedziałku do piątku |
05:45 | 06:45 | 08:15 | 09:30 | 11:25 | 12:45A$ |
13:45 | 14:45 | 15:45A | 16:55A | 18:25Am | 20:25m |
Soboty |
06:45 | 09:15 | 11:20 | 13:45 | 15:45A | 18:25m |
20:25m |
Niedziele i święta |
09:30 | 12:45 | 16:55 |
Objaśnienia: | ||
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
A | – | kurs przez: Łojewo >> Świtały |
Rozkład jazdy ważny od: 18.07.2022 do: 31.08.2022 |
Trasownik Light |