105
Przystanek:
Redzikowo, Wiadukt
Kierunek:
Główczyce
Od poniedziałku do piątku
5
45
6
45
8
15
9
30
11
25
12
45
A
$
13
45
14
45
15
45
A
16
55
A
18
25
A
m
20
25
m
Soboty
6
45
9
15
11
20
13
45
15
45
A
18
25
m
20
25
m
Niedziele i święta
9
30
12
45
16
55
Objaśnienia:
m
–
nie kursuje 24 i 31 XII
$
–
kursuje w dni nauki szkolnej
A
–
kurs przez: Łojewo >> Świtały
Rozkład jazdy ważny od:
18.07.2022
do:
31.08.2022
Trasownik Light