105
Przystanek:
Redzikowo, Osiedle
Kierunek:
Główczyce
Od poniedziałku do piątku
5
44
6
44
8
14
9
29
11
24
12
44
A
$
13
44
14
44
15
44
A
16
54
A
18
24
A
m
20
24
m
Soboty
6
44
9
14
11
19
13
44
15
44
A
18
24
m
20
24
m
Niedziele i święta
9
29
12
44
16
54
Objaśnienia:
m
–
nie kursuje 24 i 31 XII
$
–
kursuje w dni nauki szkolnej
A
–
kurs przez: Łojewo >> Świtały
Rozkład jazdy ważny od:
18.07.2022
do:
31.08.2022
Trasownik Light