Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Klęcino | ||||
Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy |
Od poniedziałku do piątku |
05:24J | 06:34JH | 06:34JS$ | 07:34J | 09:04 | 10:19 |
12:19 | 13:39$ | 14:39 | 15:39 | 16:39 | 17:49 |
19:29m |
Soboty |
05:24J | 07:34 | 10:04 | 12:04 | 14:39 | 16:39 |
19:29m |
Niedziele i święta |
10:19 | 15:39 | 17:49 |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
J | – | kurs przez: Łojewo >> Świtały |
S | – | kurs przez: Słupsk, Hala Gryfia >> Słupsk, Os.Niepodległości |
Rozkład jazdy ważny od: 18.07.2022 do: 31.08.2022 |
Trasownik Light |