Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Klęcino | |
Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy |
Od poniedziałku do piątku |
524J 634JH 34JS$ 734J 904 1019 1219 1339$ 1439 1539 1639 1749 1929m |
Soboty |
524J 734 1004 1204 1439 1639 1929m |
Niedziele i święta |
1019 1539 1749 |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
J | – | kurs przez: Łojewo >> Świtały |
S | – | kurs przez: Słupsk, Hala Gryfia >> Słupsk, Os.Niepodległości |
Rozkład jazdy ważny od: 18.07.2022 do: 31.08.2022 |
Trasownik Light |