105
Przystanek:
Słupsk, Gdańska IV
Kierunek:
Główczyce
Od poniedziałku do piątku
5
43
6
43
8
13
9
28
11
23
12
43
A
$
13
43
14
43
15
43
A
16
53
A
18
23
A
m
20
23
m
Soboty
6
43
9
13
11
18
13
43
15
43
A
18
23
m
20
23
m
Niedziele i święta
9
28
12
43
16
53
Objaśnienia:
m
–
nie kursuje 24 i 31 XII
$
–
kursuje w dni nauki szkolnej
A
–
kurs przez: Łojewo >> Świtały
Rozkład jazdy ważny od:
18.07.2022
do:
31.08.2022
Trasownik Light