Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Główczyce, Skrzyżowanie | |
Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy |
Od poniedziałku do piątku |
522J 632JH 32JS$ 732J 902 1017 1217 1337$ 1437 1537 1637 1747 1927m |
Soboty |
522J 732 1002 1202 1437 1637 1927m |
Niedziele i święta |
1017 1537 1747 |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
J | – | kurs przez: Łojewo >> Świtały |
S | – | kurs przez: Słupsk, Hala Gryfia >> Słupsk, Os.Niepodległości |
Rozkład jazdy ważny od: 18.07.2022 do: 31.08.2022 |
Trasownik Light |