Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Główczyce, Stacja paliw | ||||
Kierunek: | Główczyce |
Od poniedziałku do piątku |
06:15 | 07:15 | 08:45 | 10:00 | 11:55 | 13:19$ |
14:15 | 15:15 | 16:19 | 17:29 | 18:59m | 20:55m |
Soboty |
07:15 | 09:45 | 11:50 | 14:15 | 16:19 | 18:55m |
20:55m |
Niedziele i święta |
10:00 | 13:15 | 17:29 |
Objaśnienia: | ||
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
Rozkład jazdy ważny od: 18.07.2022 do: 31.08.2022 |
Trasownik Light |