Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Klęcino | ||||
Kierunek: | Główczyce |
Od poniedziałku do piątku |
06:13 | 07:13 | 08:43 | 09:58 | 11:53 | 13:17$ |
14:13 | 15:13 | 16:17 | 17:27 | 18:57m | 20:53m |
Soboty |
07:13 | 09:43 | 11:48 | 14:13 | 16:17 | 18:53m |
20:53m |
Niedziele i święta |
09:58 | 13:13 | 17:27 |
Objaśnienia: | ||
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
Rozkład jazdy ważny od: 18.07.2022 do: 31.08.2022 |
Trasownik Light |