Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Wielka Wieś I | ||||
Kierunek: | Główczyce |
Od poniedziałku do piątku |
06:10 | 07:10 | 08:40 | 09:55 | 11:50 | 13:14$ |
14:10 | 15:10 | 16:14 | 17:24 | 18:54m | 20:50m |
Soboty |
07:10 | 09:40 | 11:45 | 14:10 | 16:14 | 18:50m |
20:50m |
Niedziele i święta |
09:55 | 13:10 | 17:20 |
Objaśnienia: | ||
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
Rozkład jazdy ważny od: 18.07.2022 do: 31.08.2022 |
Trasownik Light |