Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Sąborze | ||||
Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy |
Od poniedziałku do piątku |
05:53 | 07:03H | 07:03S$ | 08:03 | 09:29 | 10:44 |
12:44 | 14:04$ | 15:04 | 16:04 | 17:04 | 18:14 |
19:54m |
Soboty |
05:53 | 07:59 | 10:29 | 12:29 | 15:04 | 17:04 |
19:54m |
Niedziele i święta |
10:44 | 16:04 | 18:14 |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
S | – | kurs przez: Słupsk, Hala Gryfia >> Słupsk, Os.Niepodległości |
Rozkład jazdy ważny od: 18.07.2022 do: 31.08.2022 |
Trasownik Light |