Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Łojewo | ||||
Kierunek: | Główczyce |
Od poniedziałku do piątku |
13:07$ | 16:07 | 17:17 | 18:47m |
Soboty |
16:07 |
Objaśnienia: | ||
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
Rozkład jazdy ważny od: 18.07.2022 do: 31.08.2022 |
Trasownik Light |